Forum ....:::::!!!!!  T O X I C  !!!:::::..... Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Sprostowania :(
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum ....:::::!!!!! T O X I C !!!:::::..... Strona Główna » Hydepark Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Sprostowania :(
Autor Wiadomość
Nerxu
Administrator & Dj & BBoY & Light J



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stalowa Wola

Post Sprostowania :(
Crying or Very sad CHCIALEM SPROSTOWAC KILKA TEMATOW Sad
Wiem ze to zabrzmi glupio i przepraszam za wszystko ale chcialem oglosic ze 13 maja nie zagra Dj Kudlaty poniewaz Dj Martniez nie wyrazil zgody i wprost powiedzial ze albo on albo kto inny takze nie zrobimy energy2000 na Toxic Crying or Very sad a szkoda wszystkie przygotowania poszly na marne Sad chyba ze wymyslicie cos dobrego by sie udalo w co watpie Crying or Very sad


Przepraszam za wszystko i chyba po dzisiejszej Dyskotece pozegnam sie z ToXic i tym Forum <przez to co sie stalo na forum to wylacznie moja winna Sad >co o tym sadzicie ?? Lepiej bedzie jak juz dam temu wszystkiemu spokoj Question Question


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Nerxu dnia Pon 15:14, 08 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 3:05, 07 Maj 2006 Zobacz profil autora
Michał
Administrator & Dj



Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 156
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rudnik

Post
Tez tak myśle dajmy sobie spokoj

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Nie 4:25, 07 Maj 2006 Zobacz profil autora
luki
Średni Klubowicz



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post Bleeee:/
Moim zdanie Skydriver grał zajebiście Smile ale cały nastrój i oczekiwanie na 13 maja spierdolił Martinez człowieku jeśli masz dawać taką chałe to odpuść Toxika i jedź grać gdzie indziej najpierw termin ustawiony na 13 maja a on powieedział cytuje,, JEZELI ZAGRA WŁOCHATY TO JA STĄD SPADAM I NIEGRAM TUTAJ" i czy to jest normalne oceńcie sami ?? Mad Podczas gry martineza na sali pustki tylko wszedł Skydriver na sali odrazu zbierała się ekipa więc ja radze zmieńcie tego Martineza Exclamation Piszcie co wy nato Question


Post został pochwalony 0 razy
Nie 9:23, 07 Maj 2006 Zobacz profil autora
Sylwietta15
Uzależniony od ToXic



Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 154
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdzieś....tam:P

Post
Nerxu nie smutaj się tak Razz Razz Razz będzie dobrze Laughing Laughing impreza mniej więcej udana według mnie, chociaż Martinez jedna wielka klapa...............na początku do dupy, później się rozkreciło......no i mało ludzi było Sad Sad ogólnie wrażenia dobre..............




-------------------->>Pozdrawiam<<------------------------


Post został pochwalony 0 razy
Nie 18:00, 07 Maj 2006 Zobacz profil autora
sowa
FAN



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: kopki

Post
moim zdaneim imreza nei byla najllepsza :/ a dj martinez to chyba sie boi ze ludzie beda wolec kudlatego


Post został pochwalony 0 razy
Nie 18:15, 07 Maj 2006 Zobacz profil autora
AnUlEcKa16
Średni Klubowicz



Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stalowa Wola

Post
e tam co Ty dajesz to nie Twoja wina ze nie wypalilo tylko tego idioty Martineza:/pff...mysli ze swieci i ze jest dobry ale sranie w banie do dupy jest ....jesli on bedzie grac to podziekowal:/chyba bede jezdzic na zabawy:/bo na ToXiC nie ma poco:/moze jaq cos fajnego wypal!!...POzDROwKA SysTkIm:D....
i


Post został pochwalony 0 razy
Nie 20:02, 07 Maj 2006 Zobacz profil autora
Nerxu
Administrator & Dj & BBoY & Light J



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stalowa Wola

Post
Sylwietta15 napisał:
Nerxu nie smutaj się tak Razz Razz Razz będzie dobrze Laughing Laughing impreza mniej więcej udana według mnie, chociaż Martinez jedna wielka klapa...............na początku do dupy, później się rozkreciło......no i mało ludzi było Sad Sad ogólnie wrażenia dobre..............



nie smuc sie latwo powiedziane a zaprosilem ok 50 osob na 13 a tu taka klapa Sad i teraz musze wszystko odwolac az glupio Confused


Post został pochwalony 0 razy
Nie 20:30, 07 Maj 2006 Zobacz profil autora
Sylwietta15
Uzależniony od ToXic



Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 154
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdzieś....tam:P

Post
poprzednio napisałam że: "impreza mniej więcej udana" zapomniałam jedynie dodać że stało się tak tylko i wyłącznie za sprawą Dj Skydriver'a, bez niego to zostałaby tam tylko "pustka" na sali...<<<hehe>>> według mnie jest coraz gorzej..............Martinez do domu!!!!


Post został pochwalony 0 razy
Nie 21:41, 07 Maj 2006 Zobacz profil autora
grnfish
Administrator



Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: K R Z

Post
Aby uspokoic was wszystkich powiem ze Dj Martinez gra do konca maja a juz od 3 czerwca za sterami DeeJay'ki stanie Dj Klusek (przyjezdzam z Tomekiem) wiec powinniscie go znac:) a 20 maja zagra zamiast Martineza Dj Darko Smile Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Pon 8:04, 08 Maj 2006 Zobacz profil autora
Nerxu
Administrator & Dj & BBoY & Light J



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stalowa Wola

Post
bravo grnfish wkoncu podjeliscie sluszna decyzje Very Happy teraz sie klub powiekszy obiecuje to wam Very Happy A propo 27 Maja Pokaz BreakDance & Capoeiry nastapily drobne nieporozumienia i teraz porozmawialismy wszyscy dokladnie na spokojnie o tym i ustalilismy date 27 Maja za OTWARTA na Pokaz BreakDance & Capoeiry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takze niech kazdy zawija na ToXic bedzie sie dzialo Very Happy i przepraszamy za wszystko !!!!


Post został pochwalony 0 razy
Pon 15:00, 08 Maj 2006 Zobacz profil autora
AnUlEcKa16
Średni Klubowicz



Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stalowa Wola

Post
JUpi....zajebiscie:dladnie wykombinowales to
..Very Happy..hihi:)..bravo dla Ciebie!!!bedziemy bawic na 100%


Post został pochwalony 0 razy
Pon 15:03, 08 Maj 2006 Zobacz profil autora
Nerxu
Administrator & Dj & BBoY & Light J



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stalowa Wola

Post
Oraz zostalo ugadane ze jak tylko martinez opusci klub zagra w nim takze DJ Kudlaty a wtedy bedzie sie dzilo ale o tym to z czasem wszystkiego sie dowiemy Very Happy gratulacje klub zrobil pierwsze kroki do przodu Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Pon 15:19, 08 Maj 2006 Zobacz profil autora
sowa
FAN



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: kopki

Post
wreszcie ktos pomyslal... bo ja juz tracilam wiare w czlowieka i juz balam sie ze Toxic przestanie byc Toxiciem :p ale no no.. chyba bedzie dobrze ;D


Post został pochwalony 0 razy
Wto 18:12, 09 Maj 2006 Zobacz profil autora
sowa
FAN



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: kopki

Post
no brawo.. wreszcie jakies porzadki w clubie... mam nadzieje ze juz od czerwca imprezy beda takie jak wczesniej.. bo mi juz zaczyna tego brakowac.. :p ale poczekamy jeszce troche ;D


Post został pochwalony 0 razy
Wto 18:21, 09 Maj 2006 Zobacz profil autora
Nerxu
Administrator & Dj & BBoY & Light J



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stalowa Wola

Post
nie martwcie sie beda nawet lepsze Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Wto 21:00, 09 Maj 2006 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum ....:::::!!!!! T O X I C !!!:::::..... Strona Główna » Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin